odhalování odposlouchávacího zařízení, detektory odposlouchávacího zařízení

a mikrokamer

Agentura pro bezpečnost informací

Kdo má informace, ten má moc
LiveZilla Live Chat Software

Objednávání služeb a zařízení

Kontakt je preferovaný v jazyce polském, anglickém a německém. 

Prosíme, pošlete nám e-mail s předpokládaným počtem místností k prohlídce spolu s Vaši adresou. Po stanovení možností přijetí objednávky, stanovujeme náklady a orientační nejrychlejší termín realizace.  Snažíme se k Vám dopravit v průběhu 48 - 72 hodin, netýká se to dnů pracovního klidu a volna, tehdy mohou být odposlouchávací zařízení nefunkční. 

Minimální rozsah objednávky činí prohlídka 3 místností, teda 3 x 160 Euro brutto = 480 Euro brutto. Koupě služby, zařízení za ceny netto je možná v případě pokud máte přidělený unijní DIČ. 

V ceně jsou zahrnuty náklady na cestu k zákazníkovi na území České republiky a Slovenské republiky. 

Nákup techniky (monitorující a jiná zařízení) jakož i volbu modelů je nejlépe provádět v sídle zákazníka. Není vhodné provádět nákup přes internet s ohledem na skutečnost, že některá řešení v konkrétních situacích nemusí fungovat dobře (městské poruchy). Teprve po vybrání zařízení u zákazníka se rozhodneme o možnosti prodeje. V den prodeje je prováděno školení pro obsluhu zařízení. 

V praxi, je nejlépe objednat si u naší firmy prohlídku kanceláří a na místě se rozhodnout o koupi zařízení pro ochranu informací, když již vidíme, jak tyto funguji, na setkání s Vámi bereme sebou všechna řešení dostupná v nabídce.

Přímý kontakt na předsedu Mgr. ing. Piotra Zajączkowského / +48 601 81 88 72
ABI
odhalování odposlouchávacího zařízení
detektory odposlouchávacího zařízení

+48 32 21 461 17
+48 601 81 88 72
Působíme na území Evropské Unie
engine created byinput.com.pl
Copyright © 2013-2024 Agencja Bezpieczeństwa Informacji