odhaľovanie odpočúvacích zariadení, detektory odpočúvacích zariadení

a mikrokamier

Agentúra pre bezpečnosť informácií

Kto má informácie, ten má moc
LiveZilla Live Chat Software

Objednávanie poskytovaných služieb a zariadení

Uprednostňujeme kontakt v poľštine, angličtine a nemčine.

Prosíme, pošlite nám e - mail s požadovaným počtom skúmaných miestností  spolu s presnou adresou. Po zistení možnosti prijatia objednávky, stanovujeme cenu a približný, najrýchlejšiu možnú dobu jej realizácie. Snažíme sa k Vám prísť do 48 hodín - 72 hodín, to sa netýka dni pracovného kľudu, pretože vtedy prípadné odpočúvacie zariadenie nemusí byť v prevádzke.

Minimálny rozsah objednávky je prehliadka 3 miestností, takže 3 x 160 Euro brutto = 480 Euro brutto. Nákup služieb a zariadenie po cene netto je možný v prípade, že ste držiteľom čísla DIČ pre EÚ. 

V cene sú zakalkulované i náklady na cestovné ku zákazníkovi v Českej republike a Slovenskej republike.

Nákup vybavenia (monitorujúce, a iné zariadenia), ako ja výber  modelov sa najlepšie robiť v sídle zákazníka. Nie je vhodné robiť nákup cez internet vzhľadom k tomu, že niektoré riešenia nemusia byť plne funkčné v konkrétnom mieste (mestské poruchy). Až po výbere zariadení u zákazníka sa bude rozhodovať o možnosti predaja. V deň predaja je vykonávané školenie so zaobchádzaní s ním. 

V praxi, je najlepšie si objednať u našej firmy prehliadku miestností z hľadiska ochrany informácií, keď vidíme na vlastné oči, ako tieto zariadenia, na stretnutie s Vami berieme všetky riešenia, ktoré sú dostupné v ponuke.

Priamy kontakt na predsedu Mgr. inž. Piotra Zajączkowského / +48 601 81 88 72
ABI
odhaľovanie odpočúvacích zariadení
detektory odpočúvacích zariadení

+48 32 21 461 17
+48 601 81 88 72
Pôsobíme na území Európskej unie
engine created byinput.com.pl
Copyright © 2013-2023 Agencja Bezpieczeństwa Informacji