odhaľovanie odpočúvacích zariadení, detektory odpočúvacích zariadení

a mikrokamier

Agentúra pre bezpečnosť informácií

Kto má informácie, ten má moc
LiveZilla Live Chat Software

Pre územnú samosprávu

S územnou samosprávou na území celého štátu spolupracujeme po mnoho, mnoho rokov. Diskrétne poskytujeme služby starostom i primátorom. Kedykoľvek k Vám prichádza politický oponent alebo stránka, ktorá je Vám nepriaznivo naladená ... je treba sa zamyslieť, či i po tejto návšteve je Vaša pracovňa naďalej stále vaša. Súčasný režim v Európskej únie dovoľuje, aby nás  odpočúvalo príliš veľká počet inštitúcií. Napriek transparentnosť činnosti územnej samosprávy, je dobré vedieť, čo sa deje okolo nás. Napriek  prehľadností práce v územnej samospráve by sa nemalo dovoľovať, aby niekto odpočúval Vaše  rozhovory so spolupracovníkmi.

Okrem každodennej práce v prospech miestnej spoločnosti je vhodné postarať sa o pohodlie svojej vlastnej pracovni. Monitorujúce zariadenia nás informujú o úniku hovorov mimo objekt. Detektory poskytujú účinnú ochranu a šifrovacie telefóny pre Vedenie mesta zabezpečujú mimoriadny pracovný komfort. Všetky diskreditácie na úrovni územnej samosprávy sa začínajú práve od odpočúvania.

Laserový detektor mikrokamier, nám dovolí zachytiť čí nie sme filmovaní (tie najlacnejšie kamery stoja iba 10 Euro). Vezmite prosím na vedomie, že najlacnejšie odpočúvacie zariadenie  kúpime už za 8 Euro, každý si to môže dovoliť, jedinou otázkou je, koľko ľudí ho dokáže zapojiť. Elektronické zariadenia sú schopné úspešne odhaliť odpočúvacie vysielače, a čo s tým je spojené, aj zabezpečiť vysoký komfort práce v pracovni vysokého úradníka samosprávy. Nepopierateľným faktom je, že Úrady, vybavené týmto typom zariadení nie sú vystavené žiadnym   metódam nátlaku záujmových skupín, a to je v práci verejného činiteľa to najdôležitejšie.

Je možno si myslieť, že aby bol človek odpočúvaný, musí mať niečo na svedomí, ale rovnako nie je možné dovoliť, aby neseriózna osoba, v našej vlastnej pracovni, namontovala  zariadenia, ktoré môžu poškodiť naše dobré meno, na ktoré sa v spoločnosti pracuje po celé roky.

Priamy kontakt na predsedu Mgr. inž. Piotra Zajączkowského / +48 601 81 88 72
ABI
odhaľovanie odpočúvacích zariadení
detektory odpočúvacích zariadení

+48 32 21 461 17
+48 601 81 88 72
Pôsobíme na území Európskej unie
engine created byinput.com.pl
Copyright © 2013-2023 Agencja Bezpieczeństwa Informacji