odhaľovanie odpočúvacích zariadení, detektory odpočúvacích zariadení

a mikrokamier

Agentúra pre bezpečnosť informácií

Kto má informácie, ten má moc
LiveZilla Live Chat Software

Prečo sme najlepší

Zaoberáme sa iba a výlučne bezpečnosťou informácií, a nestrácame silu a energiu na ochranu majetku, vymáhanie pohľadávok a detektívnu činnosť - každý musí byť odborníkom vo svojom odbore. Sentencia zapožičaná od Mossadu hovorí:

"Lepšie je byť odborníkom v plnení jednej úlohy v rámci tímu, členovia ktorého budú perfektní pri plnení iných úloh, než sa snažiť sami realizovať všetky úlohy. Výsledkom bude priemernosť vo všetkých úlohách a absencia špičkovej odbornosti v každej z nich. A priemernosť nemôže ani priniesť úspech, ani dlhú dobu prežiť." 

Pokiaľ sa zaoberáme len bezpečnosťou informácií, neustále sa snažíme o dokonalosť. Už v prvých rokoch nášho fungovania, firma školila vysokých zástupcov vedenia o metódach zabezpečenia proti krádežiam informácií. Naša firma je známa medzi píšucimi i televíznymi novinármi. Nepoznáme firmu v odbore, ktorá je pozývaná na poskytovanie rozhovorov vo výše uvedenej oblasti. (pozri link s televíznymi rozhovormi a článkami v tlači).

Aj keď fungujeme od roku 2003, doposiaľ sme nemali jedinú reklamáciu na poruchy zariadení, ktoré predávame. Každé zariadenie pracuje u nás niekoľko, pokiaľ bude predané zákazníkovi. Zákazníci nikdy neostanú odkázaní sami na seba, po dohodnutom časovom období, prichádzame k zákazníkovi a sledujeme, ako si radí s prístrojmi a či nerobí chyby. V prípade našich riešení, sa nejedná o komerčné štruktúry, ktoré sú nakupované výhradne za účelom ďalšieho predaja.  Používame konštrukčné zmeny pre zlepšenie fungovania a kvality vyhľadávania sledovania. Detektory, známe z internetu, bohužiaľ, okrem odhaľovania odpočúvacích zariadení, registrujú aj vlny elektrického prúdu v stenách, počítače v prevádzke či žiarivky, ne dajme sa zmiasť. Neváhajte sa s nami kontaktovať, kľud je najdôležitejší.

Pokiaľ sa ale prikláňate ku skúmaniu kancelárií na prítomnosť  odpočúvacích zariadení (služba) obráťte pozornosť   na skutočnosť, či konkurencia odhaľuje v cene všetky typy odpočúvacích zariadení a mikrokamier. My pôsobíme komplexne a neúčtujeme si za m2, ale od miestnosti. (pozri vyhľadávanie  odpočúvacích zariadení)

V oblasti šifrovania hovorov vedených cez mobilné telefóny, nemáme konkurenciu, naše riešenia majú všetky potrebné certifikáty (pozri ponuka/šifrovacie telefóny).

Umiestnenie sídla našej firmy v Poľsku nie je náhodné. To práve tu sa stiera západ s východom, a to práve tu máme najviac práce. Podporujeme firmy z tzv. starej Európskej únie na dynamickom a veľkom trhu krajín strednej a východnej Európy.

Cenová ponuka je k dispozícii v angličtine, poľštine alebo nemčine po odoslaní dotazu na náš e-mail.

Priamy kontakt na predsedu Mgr. inž. Piotra Zajączkowského / +48 601 81 88 72
ABI
odhaľovanie odpočúvacích zariadení
detektory odpočúvacích zariadení

+48 32 21 461 17
+48 601 81 88 72
Pôsobíme na území Európskej unie
engine created byinput.com.pl
Copyright © 2013-2024 Agencja Bezpieczeństwa Informacji