odhalování odposlouchávacího zařízení, detektory odposlouchávacího zařízení

a mikrokamer

Agentura pro bezpečnost informací

Kdo má informace, ten má moc
LiveZilla Live Chat Software

Pro územní samosprávu

S územní samosprávou na území celého státu spolupracujeme již mnoho, mnoho let. Diskrétním způsobem poskytujeme služby starostům a primátorům měst. Kolikrát k Vám přichází politický oponent nebo strana, která je negativně nastavena … přemýšlíte, zda po jejich odchodu je vaše kancelář nadále ještě Vaše. Současný řád Evropské unie dovoluje, provádění odposlechu příliš velkému počtu institucí. I přes průhlednost v jednání v rámci ú)zemní samosprávy, je dobře vědět, co se děje kolem nás. I přes transparentnost práce územní samosprávy není možno připustit, aby někdo odposlouchával Vaše rozhovory se spolupracovníky. 

Kromě každodenní práce ve prospěch místního společenství stojí za to se postarat o pohodlí ve vlastní pracovně. Monitorující zařízení nám poskytnou informace o úniku rozhovorů mimo objekt. Detektory zajistí účinnou ochranu, a šifrující telefony pro vedení města zajistí výjimečnou pracovní komfort. Veškeré diskreditace v rámci územní samosprávy začínají právě od odposlechů.

Laserový detektor mikrokamer nám dovolí zjistit, zda nejsme filmování (ty nejlacinější kamery stojí pouze 10 Euro). Vezměte prosím na vědomí, že nejlevnější odposlouchávací zařízení stojí 8 Euro, a každý si ho nemůže dovolit, otázka jen stojí tak, kolik lidí ho dokáže zapojit. Elektronická zařízení jsou schopna úspěšně odhalit vysílače odposlechového zařízení, a co je s tím spojené, zajistit vysoký pracovní komfort v pracovně vysokého úředníka územní samosprávy. Nepopíratelnou skutečnosti je, že úřady, které mají tohoto typu zařízení, nejsou náchylné na žádné metody nátlaků zájmových skupin, a to je to nejdůležitější v práci veřejného činitele.

Je možno uvažovat tak, že aby byl na kohokoliv nasazen odposlech, musí mít něco na svědomí, ale není možno současně dovolit, aby nečestná osoba, v naší vlastní pracovně, namontovala zařízení, která mohou poškodit naše dobré jméno, na které se pracuje ve společnosti celá léta.

Přímý kontakt na předsedu Mgr. ing. Piotra Zajączkowského / +48 601 81 88 72
ABI
odhalování odposlouchávacího zařízení
detektory odposlouchávacího zařízení

+48 32 21 461 17
+48 601 81 88 72
Působíme na území Evropské Unie
engine created byinput.com.pl
Copyright © 2013-2023 Agencja Bezpieczeństwa Informacji