odhalování odposlouchávacího zařízení, detektory odposlouchávacího zařízení

a mikrokamer

Agentura pro bezpečnost informací

Kdo má informace, ten má moc
LiveZilla Live Chat Software

Proč jsme nejlepší

Zabýváme se pouze a výlučně bezpečnosti informací, a neztrácíme síly a energii na ochranu majetku, vymáhání dluhů, nebo detektivní činnost - každý musí být specialistou ve svém oboru. Sentence vypůjčena od Mossadu říká:

"Lépe je být odborník v jedné oblasti v rámci týmu, jehož členové budou odborníky v plnění jiných úkolů, než se pokoušet splnit všechny úkoly osobně. Výsledkem neúspěchu bude průměrnost ve všech oblastech a absence skutečné odbornosti v každé z nich. A průměrnost nemůže přinést úspěch ani delší dobu přežít.“

Z tohoto důvodu se zabýváme pouze a výlučně bezpečností informací a neustále se snažíme o perfektnost. Již v prvních létech činnosti, naše firma školila vysoko postavené úředníky správy v oblasti metod zajištění ochrany proti krádežím informací. Naše firma je známá mezi píšícími i televizními novináři. Není nám známá forma v oboru, která by byla pozývána  k poskytování rozhovorů ve výše uvedené oblasti. (viz. link s televizními rozhovory a články v tisku).

Za období, kdy působíme v oboru, tzn. od roku 2003, nezaznamenali jsme žádnou reklamaci zařízení, které prodáváme. Každé zařízení pracuje mnoho hodin, než je vydáno Zákazníkovi. Zákazníci nikdy nezůstávání ponechání svému osudu, po dohodnuté době přijedeme k Zákazníkovi, a sledujeme, jak dokáže zacházet se zařízením  a zda v tomto směru nedělá chyby. Pokud jde o naše řešení, nejedná se o komerční konstrukce, které nakupujeme jedině za účelem jejich dalšího prodeje. Provádíme konstrukční změny, které vylepšuji funkčnost a kvalitu odhalování sledování. Detektory, známé z internetu, bohužel kromě odhalování odposlouchávacího zařízení registruji i vlny elektrického proudu ve stěnách, pracující počítače nebo zářivky, nedejme se obelstít. Pozýváme Vás, ke kontaktu s námi, spokojenost je nejdůležitější.

Pokud jste se rozhodli k prozkoumání kanceláři na přítomnost odposlouchávacího zařízení (služba), je nutno prosím obrátit pozornost na skutečnost, zda konkurence v ceně poskytované služby odhaluje všechny typy odposlechů a mikrokamer. My pracujeme komplexně, a nebereme poplatky od m2, ale od místnosti (viz odhalování odposlouchávacích zařízení)

V oblasti šifrování telefonických hovorů vedených prostřednictvím mobilních telefonů jsme skutečnou špičkou, naše řešení mají všechna nezbytné certifikáty (viz nabídka / šifrovací telefony).

Umístění sídla naší firmy v Polsku není náhodné. Právě zde se setkává západ s východem a právě zde máme nejvíce práce. Podporujeme firmy z tzv. staré Evropské unie na dynamickém a rozsáhlém trhu krajin střední a východní Evropy.

Cenová nabídka je přístupná v jazyce anglickém, polském nebo německém po zaslání kontaktního e-mailu s dotazem na cenu.

Přímý kontakt na předsedu Mgr. ing. Piotra Zajączkowského / +48 601 81 88 72
ABI
odhalování odposlouchávacího zařízení
detektory odposlouchávacího zařízení

+48 32 21 461 17
+48 601 81 88 72
Působíme na území Evropské Unie
engine created byinput.com.pl
Copyright © 2013-2024 Agencja Bezpieczeństwa Informacji